Morska rehabilitacja, Łeba 2012

Podobnie jak w ubiegłych latach udało mi się również i w tym roku pojechać na rehabilitację. Aby to było możliwe musiałem o tym już pomyśleć pod koniec ubiegłego roku. Zwracając się do moich znajomych oraz wielu innych przypadkowych Osób o wsparcie mojej akcji 1% - „Jestem Wasz Jedyny”. Z wielkim niepokojem musiałem czekać do sierpnia na początkowe wyniki moich tegorocznych starań. Właśnie w sierpniu zaczynają spływać środki z urzędów skarbowych do poszczególnych Stowarzyszeń. Na kilka dni przed wyjazdem okazało się, że ilość zebranych środków jest na tyle duża, że może pokryć całkowity koszt takiego turnusu, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję. :)

Na tym turnusie korzystałem z takich zabiegów jak; tens (elektrostymulacja), hydrojet (suchy masaż termiczno wodny), kąpiele borowinowe oraz kąpiele siarczkowe (siarkowe). Wszystkie te zabiegi miały na celu poprawę mojego stanu fizycznego i gwarantuję Wam, że tak jest, moja spastyka nieco ustąpiła, przykurcze też popuściły a kręgosłup stał się bardziej elastyczny, wszystko to wpłynęło na moją kondycję fizyczną.

Podczas tego pobytu uświadomiłem sobie, iż kondycja fizyczna to nie wszystko, równie ważne jest dbanie o sferę psychiczno-społeczną która niestety została troszkę zaniedbana...

Fot. Maria Adamowska, Mariusz Urbanek i inni nie znajomi...
Data publikacji: 09-2012

Współpraca i reklama

W tym miejscu znajdują się banery do instytucji, firm, Osób prywatnych, które mnie w taki czy inny sposób wspierają...

Jeśli chcesz dołączyć do tego działu, to daj znać, napisz do mnie :) Kontakt